Zajęcia praktyczne - terminy są wybierane przez kursantów

Po odbytych zajęciach teoretycznych następują zajęcia praktyczne w ruchu drogowym i na placu manewrowym, które odbywają się w strefie egzaminacyjnej, czyli bez korków i jazdy na wprost głównymi ulicami Wrocławia.

Na jazdach w Wyższej Szkole Jazdy we Wrocławiu nigdy nie ma wszystkiego po trochu (chyba że jest to egzamin wewnętrzny). Naukę jazdy przeprowadzmy sukcesywnie i zgodnie z dotychczasową wiedzą, nabytą przez kursanta, która decyduje o stopniu trudności poszczególnych zajęć. Nadal obowiązuje zasada, że dopóki się czegoś nie nauczysz, to nie wdrażamy nowych zagadnień, a na pewno nie wykonujemy ich za Ciebie. W skrócie:

Na zajęciach praktycznych to Ty prowadzisz samochód, a instruktor czuwa nad bezpieczeństwem Twoim i innych uczestników ruchu drogowego. Jesteśmy na prawym siedzeniu po to, by Ci pomagać, instruować i wskazywać najlepsze techniki potrzebne do bezpiecznego kierowania pojazdem. Przecież prawie każdy ma swój sposób prowadzenia auta, więc jeśli nie trzeba, to my nie narzucamy swojego.

Na pewno nie będziemy:

Gdy już zapoznasz się z ruchem miejskim zabieramy Cię poza Wrocław na autostradę A4, gdzie możesz przyzwyczaić się do większych prędkości.

W naszych autach na Twoje życzenie mogą być zamontowane rejestratory, które będą nagrywały zajęcia. Swoimi wyczynami i postępami w nauce będziesz mógł (-a) się podzielić z innymi lub na spokojnie przeanalizować je w domowym zaciszu.

Możesz także skorzystać z jazd doszkalających.

SPRAWDŹ NAS!